Niedziela – 16.06.2024

godz.7.30        + Maria Cholewińska

godz.9.00        + Marianna i Gabriel Dziuba

godz.9.00        + Leokadia, Edward Mierzwa ++ Mierzwów i Galantów

godz.9.00        + Andrzej Kociubowski (r)

godz.10.30      Dziękczynna w (40r) ślubu Teresy i Zbigniewa

godz.10.30      + Bronisława Jargieło ++ Jargiełów, Józef, Edward, Zofia

godz.12.00      + Teresa Kniaź, Krzysztof Kniaź ++ Kniaziów i Śmiałków

godz.12.00      Dziękczynna za (47) lat kapłaństwa Ks. Franciszka Kamińskiego z prośbą o dalsze łaski na drodze kapłańskiej i opiekę MB.

godz.16.00      + Władysław Pupiec (36r), Janina, Jerzy, Adam ++ Pupców

godz.16.00      + Jan Bamburski (3r), ++ Bamburskich i Kawałków

godz.18.00      + Marianna Kosior

godz.18.00      + Katarzyna Kosik, Marianna i Józef Niedźwiedzccy

Poniedziałek – 17.06.2024

godz.6.30        + Marianna Kosior

godz.6.30        + Ewa Sokołowska – of. od Rafała Pasieki AGRO – UPOL Hrubieszów

godz.7.00        + Janusz Łopuszyński – of. od sąsiadów Hasiorów

godz.7.00        + Waldemar Magryta – of. od braci z rodzinami

godz.7.30        + Konrad Kitka – of. od rodz. Sachajko z Tomaszowa Lub.

godz.7.30        + Maria Cholewińska

godz.18.00      + Aleksandra Ciurysek – of. od Ryszarda Ciurysek z rodz.

godz.18.00      ++ Cyrulików, Winniczuków

Wtorek – 18.06.2024

godz.6.30        + Marianna Kosior

godz.6.30        + Alicja Rafał (1r)

godz.7.00        + Elżbieta Stępień – of. od szwagierki Krystyny

godz.7.00        + Alicja Namroży (16r), ++ Namrożych, Nowosadów

godz.7.30        + Maria Cholewińska

godz.7.30        + Aleksandra Ciurysek – of. od Mariusza i Małgorzaty Rycaj

godz.18.00      + Anna Mielnicka ( miesięczna)

godz.18.00      + Jan Szczyrba (7r), Teresa Szczyrba, Kazimierz Pietrzniak, Marianna i Józef Złomańczuk

Środa – 19.06.2024

godz.6.30         Dziękczynno – błagalna z okazji (25r) ślubu Agaty i Tomasza o opiekę Matki Bożej dla Oli i Julki

godz.6.30        + Marianna Kosior

godz.6.30        + Ewa Sokołowska – of. od koleżanek Ani

godz.7.00        + Wiktor Kustra

godz.7.00        + Roman Fila (50r), ++ Filów i Kowalczuków

godz.7.30        + Maria Cholewińska

godz.7.30        + Aleksandra Ciurysek – of. od rodziny Wojtasiów

godz.7.30        + Danuta Derewecka (30 dzień po śmierci)

godz.18.00      Zbiorowa za przyczyną Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek – 20.06.2024

godz.6.30        Dziękczynno – błagalna z okazji (40r) urodzin Joanny z prośbą o Boże błog.

godz.6.30        + Stanisław Watrak – of. od rodz. Krygowskich i Czopów

godz.7.00        + Marianna Kosior

godz.7.00        + Tomasz Michoński (4r)

godz.7.30        + Bogusława, Mieczysław, Tomasz, Antonina i Jan Żórawscy

godz.7.30        + Maria Cholewińska

godz.10.30      W intencji dzieci z SP 2,6, Pniówek

godz.18.00      + Aleksandra Ciurysek – of. od rodz. Koronów

godz.18.00      + Feliksa, Jan, Kamil Pysiewicz, Leszek, Grzegorz Zielińscy

Piątek – 21.06.2024

godz.6.30        + Marianna Kosior

godz.6.30        + Waldemar Magryta – of. od braci z rodzinami

godz.7.00        + Konrad Kitka – of. od Radnych gm. Zamość z klubu PIS

godz.7.00        + Bronisława Kusztaluk (12r), Michał, Stefania

godz.7.30        + Maria Cholewińska

godz.7.30        + Stanisław Pruchnicki – of. od pracowników Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Zamościu

godz.8.00        W intencji uczniów ze szkół średnich na zakończenie roku szkolnego

godz.18.00      + Mieczysława Czuba (16r)

godz.18.00      + Janina Młynarska (im)

Sobota – 22.06.2024

godz.6.30        O dalsze Boże Błog. dla Renaty z okazji urodzin

godz.6.30        + Marianna Kosior

godz.6.30        + Konrad Kitka – of. od kolegi Jacka Szuwary z rodz.

godz.7.00        O Boże Błog. opiekę MB. i zdrowie dla Mariusza

godz.7.00        + Michał Cymiński – of. od Liliany Fijołek – Jędruszczak z mężem

godz.7.30        + Maria Cholewińska

godz.7.30        + Ewa Trusek (30 dzień po śmierci)

godz.7.30        + Stanisław Watrak – of. od Organisty

godz.18.00      + Henryk Martynowski (12r), ++ Martynowskich

godz.18.00      + Jan, Grzegorz Serafin, ++ Serafinów